Kurs online “Prezentacja dorobku zawodowego”

Prezentacja dorobku zawodowego-2
80.00 zł
Ten kurs już nie jest dostępny

Kurs odbył się 6 czerwca  Podczas kursu przedstawiam schemat przykładowej prezentacji (udostępniony uczestnikom kursu) i omówię  slajd po slajdzie jakie informacje zawrzeć w prezentacji i jak je przedstawić, aby było syntetycznie
i jednocześnie wyczerpująco. Nagranie kursu będzie dostępne dla uczestników na ich kontach do końca 2023 r.

Osoby, które wykupiły kurs otrzymują link z dostępem do kursu. Mogą też dołączyć logując się na swoim koncie na stronie LSE.
W lekcji pierwszej będzie transmisja. Zaświadczenie z kursu należy pobrać samodzielnie ze swojego konta z zakładki “Moje zaświadczenia”. Należy je samodzielnie wygenerować używając przycisku “zakończ kurs” znajdującego się pod nagraniem kursu. Dla chętnych wystawiana jest faktura

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.